Serwis Foto Video

NAPRAWA SERWIS NIKON CANON SONY PANASONIC OLYMPUS LEICA SIGMA TAMRON

Wycena

Wycena polega na określeniu przez serwis kosztu usunięcia problemów technicznych zgłoszonych przez klienta.

Co to jest wycena?

Wycena to określenie przez serwis kosztu naprawy usterek zgłoszonych przez Klienta. 

Nie wykonujemy już zaocznych wirtualnych wycen na tel lub e-mail. Prawo cywilne K.C. Art. 66[1]. § 1. mówi: Oferta złożona w postaci elektronicznej wiąże składającego, jeżeli druga strona niezwłocznie potwierdzi jej otrzymanie. Dlatego sprzęt do wyceny powinien być dostarczony do serwisu. Wszystkie naprawy już od 12 lat wykonujemy w przystępnych cenach. Służymy fachową pomocą na miejscu, po otwarciu zlecenia. Zapraszamy.

 

ILE KOSZTUJE WYCENA?    

0 zł , zatem nieprawdą jest że wyceny w naszej firmie kosztują 50zł netto (61,50 brutto, w tym przypadku podatek vat nie jest przychodem serwisu dlatego wyraźnie oddzielamy netto od brutto) Owszem jest przewidziana taka symboliczna opłata za czynności związane z wyceną 50 zł netto ale nakładana tylko wtedy kiedy decyzja klienta w reakcji na wycenę jest negatywna. To sprawa logiczna i oczywista, dziś nic nie jest za darmo tym bardziej wysokospecjalistyczne usługi.

 

JAKI JEST TERMIN WYKONANIA WYCENY?    

Wyceny wstępnie do kilku dni roboczych, na co wpływ mają czynniki niezależne od serwisu: szukanie uszkodzenia - zgłoszono, że problem tylko czasami występuje, konieczność zamówienia części zamiennej do podstawienia aby zdobyć więcej pewności co do rodzaju lub rozmiaru uszkodzenia, sprzęt dostarczono bez zasilania, sprzęt dostarczono bez niezbędnego akcesorium np. przewodu USB, HDMI lub karty pamięci - możliwy związek ze zgłoszonym objawem usterki, bardzo duża kolejka zleceń.

 

W JAKI SPOSÓB SIĘ DOWIEM O KOSZCIE NAPRAWY?    

Informacje o koszcie naprawy przekazujemy w formie E-MAIL Po otrzymaniu informacji o koszcie prosimy odpowiedzieć na E-MAIL w przeciwnym razie może się okazać iż sprzęt nie jest jeszcze gotowy do wydania z serwisu.

 

ZAPŁATA ZA USŁUGĘ WYCENY    

Zapłata za wycenę w formie przelewu, a tylko w bardzo wyjątkowych sytuacjach gotówką. Zapłatę gotówką należy wcześniej uzgodnić z naszym serwisem aby uzyskać na taką formę zapłaty zgodę.

 

 

 

TERMINY NAPRAW

Naprawy wykonywane są zawsze bez zbędnej zwłoki a niektóre nawet "od ręki" , jedynie w kilku przypadkach termin może się znacząco wydłużyć:  

  • sprzęt jest już po czyjejś ingerencji
  • jest po zawilgoceniu
  • uszkodzenie okaże się bardziej rozległe, niż wskazywała na to wstępna diagnostyka
  • zachodzi konieczność zamówienia części zamiennych z innego kontynentu
  • bardzo duża kolejka zleceń 

Zlecenia do których były zamawiane części zamienne, po ich dostarczeniu, są realizowane w trybie priorytetowym przed zleceniami bieżącymi.  

 

ZMIANA KOSZTU USŁUGI

Skomplikowane naprawy z uwagi na brak możliwości skutecznej regeneracji uszkodzonego elementu lub usterek jest więcej niż wskazywała wstepna diagnostyka np.:

  • sprzęt po zawilgoceniu
  • urazie mechanicznym, 
  • sprzęt jest po wcześniejszej czyjejś nieudanej ingerencji

mogą wymagać drugiej wyceny - to jest nic nadzwyczajnego! Wtedy koszt za zgodą Klienta wzrasta o cenę części zamiennych lub dodatkowej naprawy odkrytych usterek. 

Podstawa prawna Zmiany Kosztu:
K.C. Art. 630 [Podwyższenie wynagrodzenia] § 1 Jeżeli zestawienie planowanych prac sporządził przyjmujący zamówienie, może on żądać podwyższenia wynagrodzenia tylko wtedy, gdy mimo zachowania należytej staranności nie mógł przewidzieć konieczności prac dodatkowych.
§ 2. Przyjmujący zamówienie nie może żądać podwyższenia wynagrodzenia, jeżeli wykonał prace dodatkowe bez uzyskania zgody zamawiającego.

 

Kontakt

Wrocław
50-148 Wrocław,   ul. Wita Stwosza 15, lokal 4A
Tel. 511 705 249
Łódź
Plac Komuny Paryskiej 5A, Dom Technika, 5 piętro, lokal 502
Tel. 511 705 249
Warszawa 1 - Powiśle
ul. Solec 81b lokal A10  (C. H Arkada, w pawilonach handlowych pod mostem Poniatowskiego) 
Tel. 511 705 249
Warszawa 2 - Wola
ul. Żytnia 15/Hol 1 - klatka od ul. Okopowej przy Poradni Prawnej Adwokatów.
Tel. 511 705 249
Katowice
40-246 Katowice ul. Dąbrowskiego 22, lokal 217
Tel. 511 705 249
Poznań
61-885 Poznań ul. Półwiejska 17, lokal 17
Tel. 511 705 249
Radom
Półwiejska 17
505558878
500255397
Kielce
Półwiejska 17
505558878
500255397
Szczecin
Półwiejska 17
505558878
500255397

JoomBall - Cookies