Kontakt

Odwiedź nasz serwis bądź skontaktuj się z nami telefonicznie. Odpowiemy na każde pytanie.

Foto i Video & Mark Nowak Serwis, 01-014 Warszawa, ul. Żytnia 15 / HOL 1 , wejście od ul. Okopowej,  klatka przy Top market.

Godziny pracy:

Poniedziałek: 11-18, Wtorek: 11-18 , Środa: 11-18 , Czwartek: 11-18 , Piątek: 11-15, Sobota: nieczynne, 

UWAGA! Od dnia 14.12 do 26.12.2017 włącznie, z powodu choroby serwis będzie nieczynny. Przepraszamy!

Serwis na ul. Żytniej 15, HOL 1  (z wejściem od ul. Okopowej przy Top Market)  powstał jako doskonała alternatywa serwisu autoryzowanego CSI.  Przyjmujemy tutaj i naprawiamy również sprzęt Nikon, Olympus, Panasonic, Samsung, Sigma, Tamron, Blackmagic, oraz Canon, Sony i Leica. 

 

 

 NASZ MOBILNY PRZEDSTAWICIEL SERWISU

Uszkodził się sprzęt fotograficzny, a ciągle jesteś zapracowany/a, nie masz casu by podjechać do serwisu? 

Dla Twojej wygody wprowadziliśmy dodatkową formę przekazywania sprzętu do i z serwisu. Za pomocą poniższego formularza wyślij do nas informację w jakich godzinach (przedział minimum 2 godzin w zakresie 10-18) oraz adres np. do pracy, gdzie nasz przedstawiciel serwisu ma zgłosić się po odbiór Twojego sprzętu w celu naprawienia w naszym serwisie. Usługa jest bezpłatna ale realizowana tylko w granicach administracyjnych miasta.  Po otrzymaniu Twojego zamówienia, skontaktujemy się w celu potwierdzenia jego przyjęcia do realizacji.

 

 

  infolinia serwisu

511 705 249    lub    789 353 722

Telefony odbieramy w miarę możliwości, należy ew. dzwonić aż do skutku, bo zazwyczaj mamy bardzo dużo pracy i czasem nie od razu odbieramy połączenia.

 

 

Jak do nas trafić?

JoomBall - Cookies